Prednosti kotlov HEIZOMAT

Prednosti kotlov Heizomat

Kotly na biomasu od nemeckej spoločnosti Heizomat sú optimálne na spaľovanie drevnej štiepky, hoblín, pilín, peliet, trávy a obilia. Spoločnosť Heizomat sa už 30 rokov venuje a špecializuje na výrobu tepla z biomasy.
Unikátnosť týchto kotlov na biomasu je najmä v možnosti regulácie výkonu kotla v rozsahu 5-100% menovitého výkonu, čo umožňuje lacnú a efektívnu prípravu TUV aj v letných mesiacoch.

Pozorne si prečítajte stránku o prednostiach kotlov Heizomat, nakoľko pri správnej voľbe kotla sú dôležité všetky detaily. Dobrý výber kotla sa Vám vráti v podobe efektívnej, bezobslužnej, spoľahlivej a dlhodobej prevádzky.

Prevádzkovanie zariadenia je veľmi spoľahlivé aj vďaka automatickému čisteniu vodorovne ležiacich výmenníkov tepla, ako aj vďaka automatickému reťazovému čisteniu spaľovacej komory.
Automatické zapaľovanie, SMS hlásič porúch a možnosť diaľkového riadenia, zabezpečujú bezpečnosť spaľovania.

Sídlo spoločnosti Heizomat je v Bavorsku v mestečku Maicha. Jej hlavným produktom sú plnoautomatické kotly na biomasu, profesionálne bubnové štiepkovače na drevnú hmotu a príslušenstvo k plneniu zásobníkov a výrobe štiepky.

Najlacnejší zdroj energie je drevná štiepka!

http://www.heizomat.de

 

Máte ďalšie otázky?

Kontaktujte nás a my Vám radi zodpovieme Vaše otázky a radi poradíme s výberom.


Kontakt