Daikin

Aj vy budete vysmiati vďaka našim energeticky účinným klimatizáciám.

Získajte pre svoj domov špičkové klimatizácie od svetovej jednotky. Takmer 100-ročné skúsenosti s vývojom klimatizácií nám umožňujú poskytovať najkomfortnejšie, energeticky najúčinnejšie a najspoľahlivejšie klimatizačné riešenia na trhu. Napíšte nám a my vám radi pomôžeme.

Energeticky účinné technológie pre budúcnosť

Naše riešenia chladenia sú na trhu označené najvyššími triedami energetickej účinnosti. Vďaka nášmu zameraniu na obnoviteľnú energiu a inovatívne technológie profitujete z celkového riešenia, ktoré maximalizuje návratnosť vašej investície. Naša oddanosť vývoju energeticky účinných klimatizačných riešení zaručuje, že jednotky Daikin nielen spĺňajú, ale sú aj ďaleko pred legislatívnymi normami.

Do týždňa u vás doma

Svoju novú klimatizáciu môžete využívať skôr, než by ste si pomysleli. Naši montéri zabezpečia montáž vášho zariadenia už do týždňa po jeho zakúpení. Žiadne zbytočné čakania, ale komfortná teplota hneď, ako je to možné. Nechajte nám kontakt a my vám s montážou radi pomôžeme.

Vždy pod kontrolou

Klimatizačné zariadenia Daikin ponúkajú rôzne spôsoby, ako spravovať vaše domáce prostredie. Použite aplikáciu Onecta vo svojom smartfóne, infračervené diaľkové ovládanie, alebo hlasové ovládanie prostredníctvom Alexy, alebo Google Home.

Flexibilné konfigurácie pre váš domov

Split systém

Pre jednu miestnosť

Systém single-split spája jednu vnútornú jednotku s jednou vonkajšou jednotkou pre jednoduchú inštaláciu a jednoduché chladenie a vykurovanie.

Multi-Split systém

Pre celý váš domov

S tepelnými čerpadlami Daikin typu vzduch-vzduch môžete pripojiť až päť vnútorných jednotiek k jednej vonkajšej jednotke, aby ste efektívne ochladili, alebo zahriali až päť rôznych miestností. Teplotu pre každú miestnosť je možné regulovať nezávisle.

Ocenené dizajny pre váš interiér

Vďaka našej širokej škále vnútorných jednotiek a možností dizajnu vždy nájdete klimatizačné riešenie, ktoré vyhovuje vášmu interiéru.

Naše najpopulárnejšie klimatizačné jednotky

Ururu Sarara

Nástenné prémiové riešenie A+++ na chladenie, vykurovanie, zvlhčovanie, odvlhčovanie, vetranie a čistenie vzduchu.

Stylish

Ocenená nástenná jednotka až do triedy A+++ pre chladenie a vykurovanie. K dispozícii v štyroch farbách a vhodná do všetkých interiérov.

Daikin Emura

Ocenená nástenná jednotka až do triedy A+++ pre chladenie a vykurovanie. K dispozícii v matnej kryštálovo bielej a elegantnej striebornej povrchovej úprave.